Asrın Konakları’ndan villa alana 4×4 Jeep hediye!

Asrın Konakları’ndan villa alana 4×4 Jeep hediye!

CNR Expo’da 23-26 Kasım tarihlerinde düzenlenen 5. Gayrimenkul Yatırımları Projeleri ve Finansmanı Fuarında Asrın Konakları Marina’da yerini aldı. Kuran Şirketler Topluluğu bünyesinde yer alan Kuran Yapı Endüstri Ltd. Şti Asrın markasıyla tek çatı altında topladığı projelerinden Asrın Konakları Marina ve Çiftkurtlar Oto iş birliğine imza attı.

Fuar boyunca Asrın Konaklarından villa satın alan herkese 2017 model 4×4 Renegate Jeep hediye verildi. Asrın Konakları Marina standını 8.hall B04’te ziyaret edenler sürprizlerle karşılaşmaya devam ettti. Hint astroloğu Şebnur Kuran evin huzur ve bereket enerjisi ve evlerin alırken nelere dikkat edilmeli ile ilgili bilgiler verdi. “Aşk ve Mavi” nin başrol oyuncularından olan Burcu Kıratlı’da aldığı villanın anahtarını yoğun bir katılımla teslim aldı.

Avşar Film sahibi Şükrü Avşar Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin başrol oyuncularından Afra Saraçoğlu ve Alp Navruz’da Asrın Konakları Marina standını ziyaret edenler arasında yerini aldı. Alışverişe 4 Dakika…E-5 ve TEM bağlantı yoluna 7 dakika, havalimanına 15 dakika, Avrupa yakasının en büyük AVM’lerine 4 dakika uzaklıkta olan Asrın Konakları Marina, şehre yakın şehrin karmaşasından uzak bir yaşam sürme imkanı tanıyor.

Avcılardan, Beylikdüzüne kadar olan sahil şeridinde imarlı ve iskanlı tek proje olma özelliğini taşıyan Asrın Konakları Marina iki güvenlik noktası ve 81 kamera ile güvenliği ön planda tutuyor. Yakuplu West İstanbul Marinada bulunan projede tekne sahiplerine 3 dakikada evlerine yürüme imkanı sunuyor.Bölgedeki ilk ve tek Tenis Kulübü…Üç dönüm arazi üzerine kurulan 14 oda, 600 M2 restaurant ve cafe, iki tenis kortu, yüzme havuzu ve bahçe oturma gruplarından oluşan bölgenin ilk ve tek Tenis Kulübünü Asrın Konakları Marina da inşa edildi.

Yoğun bir katılım ile gereçekleşen fuar etkinliği dört gün sürdü.

 

Asrın Konakları’ndan villa alana 4×4 Jeep hediye!

Beceriler

Gönderildi

Aralık 14, 2017